KE
Soru Sahibi
21 Mayıs 2021 19:56

Topuk kanı

İyi günler hocam 22 günlük evladım var. Sezaryen doğum yaptık hastanede 2. Gün topuk kanı alındı. 5 günlükkende 2. Topuk kanı alındı. Bugün sağlık ocağına gittik sonuçların geldiğini troit değerinin yüksek olduğunu şüphelenmeyin dedindi tekrar topuk kanı alındı. Sonuç nedir merak ediyorum. Yarın özel bir hastaneye gidip troit ile alakalı kanına baktırıcaz ne yapmamızı önerirsiniz. Endişe etmelimiyiz ilk alınan topuk kanında sapma olabiliyormu.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Duran Canatan
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Genetik Hastalıkları

Sayın Ender Kara, Hastanede Tiroid Fonksiyonlarına bakılır, sonuç netleşir. İyi günler

24 Mayıs 2021 12:30