DF
Soru Sahibi
6 Ekim 2021 17:02

Atom tedavisi

Merhaba hocam ben tiroid kanseri sonrası atom tedavisi alacağım diyet listesi elimde tedaviden önce sigarada mi yasak

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba sorunuzu geç gördüm maalesef Öncelikle geçmiş olsun. İyot tedavisi öncesi sigarayı kesmenize gerek yok. Sigarayı diğer kanserlerin öncüsü olduğu için hayatınızdan çıkarmanız daha anlamlı olacaktır. Sağlıklı günler dilerim.

17 Ekim 2021 16:14