DB
Soru Sahibi
14 Ekim 2023 07:29

Yemek reddi

Ekim 2021 doğumlu yani tam 2 yaşında kızım var. 1 yaşına kadar yemek yeme ile ilgili hiç sorun yaşamazken. Yaklaşık 13 14 aydır yemek yememe reddetme ile karşı karşıyayız. Kan testlerini yaklaşık 2 ay önce yaptırdım. Hiç bir sorun yoktu iştahsızlık yaratabilecek. Cocuk doktorumuz memeye güvendiğinden yemiyor dedi memeyi kestim 1.5 ay oldu. Hala yemiyor. İştah açıcı macun lar işe yaramadı ocean multi balık yağ işe yaramadı. Bi kaç ay oncesine kadar pilav makarna pankek vs rahatlıkla yedirebilirken şimdi onları bile zorla veriyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim? Teşekkürler şimdiden.

3 cevap
Cevaplar (3)

Merhaba Büşra Hanım, tüm doktor kontrolleri tamamlandı ancak fizyolojik bir sorun görülmediyse sürece bir de bizim birlikte bakmamız iyi olabilir. Altında yatan etkenlere göre müdahale yöntemi değişiklik gösterir. Sağlıklı günler dilerim.

20 Ekim 2023 09:14
DB
Soru Sahibi

Ücretiniz nedir online görüşme mi yüz yüze mi? Teşekkürler

20 Ekim 2023 09:51

*** *** ** 24 numaralı telefonu arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz

20 Ekim 2023 09:56
DB
Soru Sahibi

Numara gözükmüyor sansürlenmiş

20 Ekim 2023 10:10

Doktor sitesine adımı yazdığınızda çıkan numaradan ulaşabilirsiniz.

20 Ekim 2023 10:30