yi
Soru Sahibi
4 Aralık 2021 03:13

Yaş 16 boyum uzamıyor

merhaba hocam ben 16 yaşındayım annemin boyu 1,58 babamın boyu 1,68 benim boyum 1,70 kilom 66 1,5 yıldır aynı boydayım boyumun uzama şansı varmı hala ve en fazla kaç cm uzarım şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Jamala Mammadova
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi

Merhaba senin anne babana göre hedef boyun:169,5 cm dir. Sen de Hedef boya ulaşmışsın.Ama bundan sonra uzamam şansın varmı ? sorusuna sol el bilek qrafine bakarak cevaplayabilirim. Saygılarımla

7 Aralık 2021 16:32