bh
Soru Sahibi
15 Mayıs 2019 20:58

tedavi amaçlı

hocam iyi akşamlar hayırlı ramazanlar ben çok eski hastanızım uzun zamandır size ulaşamadım tedavi ve önerilerinizden uzak kaldım.bende yeriniz tedavileriniz çok özeldir bana tek hamleyle sigarayı bıraktırmıştınız,size ulaşamayınca çeşitli tedaviler denendi ama olmadı insülün kullanmaya başladım.ama şimdi şekerde dalgalanmalar başladı .endişeli ve huzursuzum size ulaşıp tekrar bana yardımcı olucağınız günü sabırsızlıkla bekliyorum saygılarımla....halil ömer böyükkoç.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İsmet Tamer
Aile Hekimliği

Halil Ömer bey merhaba, Sağlığınıza aynı özenle dikkat etmenizi isterdim, ama moralinizi bozmayın. Ben artık İstinye Üniversitesi’ne bağlı Liv Bahçeşehir Hastanesi’nde görevliyim. SGK geçiyor ama size biraz uzak kalabilir. Kartal’da değerli meslektaşım Doç. Dr. Ekrem Orbay diyabet konusunda çok iyidir. Ona da başvurabilirsiniz. Geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum. Prof. Dr. İsmet TAMER

5 Ağustos 2019 19:40