FE
Soru Sahibi
2 Ekim 2021 10:10

Penis Damar Problemi

Doktor Bey merhaba Ben 24 yaşindayim . 4-5 sene önce varikosel ameliyati oldum . Olmamiştan önce peniste sertleşme ve isteksizlik vardi . Ameliyattan sonra bu sorunlar kayb oldu. Çoçukluktan travmatik masturbasion sorunlarim vardi. Şuan Penisimin üzeri ve en esasi yanlarinda Varikoselde ki gibi damarsal çıkıntılar eğrilikler var penis passif haldeyken hafif kabarik ve dolaşilmiş gözüküyor Sol ve sağ yanlarda da . Ve bende az sertleşme sorunu var sertleşdikte ise elimi çekince bir dakika sonra sertlik kayb oluyor. Sizce bu eğri ve sanki ölmüş bitmiş gibi duran damarlar buna sebep ola bilir mi? Bu damarsal hastaliğin ismi nedir Ameliyat ve ya tedavisi varmidir?

1 cevap
Cevaplar (1)

Sertleşme bozuklukları başta damarsal sorunlar olmak üzere pek çok sebebe bağlı olarak gelişmiş olabilir. Bir üroloji uzmanına muayene olup tetkiklerle durumunuzun aydınlatılması uygun olacaktır. Geçmiş olsun dileklerimle. Dr. Ömer Faruk

17 Ekim 2021 13:28