SM
Soru Sahibi
30 Mayıs 2020 10:44

Panik atak

Merhaba Dr hanım ben amcam için yazıyorum size. Kendisi bodrumda şuan. Geçen gün beni aradı. Bende panik atak acaba ne yapmam lazım diyerek benden yardımcı olmami istedi bu arada beni aramasının sebebi ben hemşireyim o yüzden. Hani nereye gitmem ne yapmam lazım diye sordu. Kaç ay önce kardeşinin cenazesine bile gelemedi panik ataktan dolayı. Bu arada ilaç kullanıyor ama fayda etmemiş. Hocam size mi yönlendirsem ya da nereye başvurmadı lazım yardımcı olur musunuz

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Psk. Elmas İnce Kale
Psikoloji , Psikoonkoloji

Merhabalar Merve Hanım öncelikle amcanıza geçmiş olsun,Panik Bozukluk zor bir rahatsızlık sadece ilaç tedavisi yeterli olmaz bununla birlikte psikoterapi özellikle de etkinliği kanıtlanmış Bilişsel Davranışçı terapi yaklaşımının uygulanması oldukça fayda sağlar.Bu konuda size yardımcı olabilirim,Merkezimiz muğla'da iletişim için *** *** ** 29 nolu telefondan arayabilirsiniz.Sağlıkla kalın.....

31 Mayıs 2020 13:29