ky
Soru Sahibi
19 Aralık 2018 17:27

konusma bozuklugu

iyi gunlr hocam benim kizim 5yasinda fkat bazi kelimeleri soyleyemiyor tamam a pamam diyo muzik e muzit diye ve zorlandigi kelimelerde misal ama dicek aaaaaama diyo zeka olarak yasitlariyla ayni duzeyde cok akilli bi cocuk cok cekingen utangac biri soru sordugunda konusmuyo ben konussana kizim cevap verirmisin diyorum bu duruma cok uzuluyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Dil ve Konuşma Terapisti Kemal Colay
Dil Konuşma Bozuklukları

Merhaba Konuşma ses bozukluğu açısından değerlendirmek gerekiyor. Anladığım kadarıyla akıcılık sorunu da yaşamakta. Bu yaşta benzer durumlar olabiliyor. Saygılar

28 Aralık 2018 10:54