bb
Soru Sahibi
9 Aralık 2018 00:56

çocuk dil gelişim

merhaba hocam oğlum 5 yaşında k ve g harflerini söyleyemiyor bu durumu atlatabilir sandm ama hala aynı çok uğraştm ama iyi sonuç elde edemedim sizce ne yapmalıym yardmcı olursanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Dil ve Konuşma Terapisti Kemal Colay
Dil Konuşma Bozuklukları

Merhaba Bazı çocuklar konuşma ses ediniminde gecikebiliyor. Bu sesler çocuğunuz kendisi üretemiyorsa terapi ile öğretilebilir. Belirli bazı yöntemlerle çalışılarak size yardımcı olunabilir. Saygılar.

11 Aralık 2018 10:37