WB
Soru Sahibi
20 Ekim 2021 20:55

Kafa karisikligi

Ezgi Hanim merhaba, iyi calismalar. Ben 23 yasindayim ve cinsel takintilarim var. Terapi gordum ilac kullandim hala kullaniyorum. Obsesyonlarim var. Son 2-3 senedir boyleyim. Kafam bugun 2 sene once takintilarimin etkisindeyken yasadigim bir olaya takildi. Acaba bir kadindan etkileniyor muyum dusuncesi beynimi kemiriyor. Hicbir zaman kadinlara duygusal veya cinsel.bir sey hissetmedim hep erkekler oldu hayatimda ama.bu takintidan kurtulamiyorum. 2 dene once yasadigim sey suydu; bir kiz arkadasimla vakit geciriyorduk altimda sort vardi, kiz arkadasim ust bacagimda vajinama yakin bir bolgede pqrmaklarini gezdirdi. Ben hemen rahatsiz oldum oturusumu duzelttim. Parmaklari gezinirken bir huylandim. Etkilenecek miyim diye tedirgin oldum. O olay aklima geldi ve cikmiyor. Beynimim icinde bir ses etkilendin kabul et diyor, oteki ses takintilarindan dolayi boylesin sakin ol diyor. Ne yapmaliyim, bir kadin erkeklerden hoslansa bile o tarz bir dokunusun hosuna gitme ihtimali var mi? Nolur yardimci olun.

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba, bir olaydan yola çıkarak kendinizi yargılamayın. Hayatınız da bu yargıdan negatif etkileniyor gördüğünüz gibi. Bu olayı rafa kaldırın, kendinize ne hissettiğinizi sormak ise yaramaz çünkü Takıntılı ruh haliniz sizi yaniltacaktir. Düşüncelere kulak asmayın, onların gerçek olmadığını unutmayın sevgiler

26 Ekim 2021 23:51
WB
Soru Sahibi

takıntılarımdan dolayı etkilendiğimi düşünüyorum değil mi Ezgi Hocam? beynimi ele geçirmiş gibiler.

16 Kasım 2021 02:04

Evet Takıntılı düşünceler gerçekçi bakmanızı engelliyor. Hayatınıza ve önünüze devam etmenizi öneririm sevgiler

17 Kasım 2021 10:41