DC
Soru Sahibi
3 Temmuz 2020 03:33

Hissizlik depresyon

Merhaba hocam, sitede bir soruya cevabınızı gördüm. Bana yardımcı olabileceğinizi düşündüm. 28 yaşında erkeğim. Bazı durumlar dışında, hislerimi kaybettim. 5 senedir bu durumdayım. Özellikle hiç bir şeye üzülemiyorum. Bu iyi bir şey gibi geldi bana her zaman. Ama ilerisini kestiremiyorum. Farklı sorunlara yol açabilir mi ? Cevap alabilirsem saha detaylı anlatabilirim. Teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Bazi donemler fark etmeden kaldiramayacagimiz yukleri omuzlariz. O yukun agirliginda o kadar eziliriz ki bir sure sonra hissizleseriz. Bu durumun 5 sene surmesi ciddi bir sorun gibi duruyor zaten. Soyle dusunun: duygularimiz, hislerimiz bizim alarm sistemimizdir. Eger onlar olmazsa sorun var mi yok mu anlayamazsiniz. Duygulariniza kulak vermemek hayati yasayamamak gibi bir bedel odetir. Psikoterapi surecisine baslamanizi oneririm. Saglikli gunler dilerim Psk Dr Buket Ünver

27 Temmuz 2020 23:43