AA
Soru Sahibi
11 Ekim 2020 01:34

Hidrosel sıvısı

Hocam 2ay önce hidrosel amelyatı oldum 1 yıl kadar beklemişti hidroselim amelyat sonunda doktor iltihap tuttu dedi ve ben baya bı antibiyotik kullandım ama hala fark fazla aralarında

1 cevap
Cevaplar (1)

Muayene ve görüntüleme yöntemleri ile son durumu belirlemek gerekir. Dilerseniz *** *** ** 80 arayarak randevu alabilirsiniz. Geçmiş olsun dileklerimle. Dr. Ömer Faruk

12 Kasım 2020 23:29