KA
Soru Sahibi
29 Kasım 2021 02:22

Dudak ve ağız kullanma konusunda mimik hareketleri olsun ağız görüntüsü hastalığı

Merhaba hocam bende değişik bir sorun hastalık var dudaklarım yanıyor kızarıyor ve değişik bir his hissediyorum surat ifademde gün ışığında çok parlak geliyor bakışlarım yüz ifadem somurtkan estetik uzmanına gittim sorun yok dedi fakat gülerken dişlerim gözükmüyor veya tuhaf bir his hissediyorum ben ne yapmam lazım bu hastalığı halletmem lazım yardımcı olurmusunuz

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Tuğba Bekci Sadıkoglu
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Merhaba, Bu anlattıklarınızı bir de klinik muayene ile kontrol etmek gerekli. Dikerseniz randevu alabilirsiniz.

3 Aralık 2021 09:01