GA
Soru Sahibi
1 Şubat 2024 00:21

Dtpa sintigrafi

Hocam öncelikle saygılarımı sunuyorum. Kızımız sol böbrek hidronefroz şikâyeti ile anne karnından bu yana takip ediliyordu böbrek boyutları 50 mm e yaklaşmışti 4 aylikken açık piyeloplasti ameliyatı oldu şu an 16 aylık böbrek boyutları 18.5 mm e kadar geriledi fakat 2 gün önce yapılan dtpa sonuçlarında ameliyat olan böbreğinin sağlam olan böbreğine oranla daha fazla çalıştığı görülüyor sisteme raporu yüklüyorum kiymetle yorumlarınızı bekliyorum. Ameliyat başarılı olmuş mudur tek merakimiz bu

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba Ultrason ve sintigtafi sonucuna göre ameliyat başarılı olmuş görünüyor Merakla etmeyin Geçmiş olsun

1 Şubat 2024 07:25

Bu soruyu sizi ameliyat eden doktorunuza sormanız çok daha doğru olacaktır. Ben kızınız görüp muayene etmediğim ve tetkikleri ayrıntılı olarak incemelemdiğim için kesin bir yorum yapamam maalesef. Ancak daha önce de belirtmiş olduğum gibi, verdiğiniz bilgilere göre ameliyat başarılı olmuş görünüyor

19 Nisan 2024 19:26

Verdiğiniz bilgilere göre ameliyat başarılı olmuş görünüyor

19 Nisan 2024 19:27

Verdiğinizi bilgilere göre ameliyat başarılı olmuş görünüyor.

19 Nisan 2024 23:13

Ameliyat oldukça başarılı olmuş

22 Nisan 2024 15:06
GA
Soru Sahibi

Hocam bu da dmsa sonuçları saygılarımla

5 Şubat 2024 11:33

Verdiğinizi bilgilere göre ameliyat başarılı olmuş görünüyor

5 Şubat 2024 23:28