ZB
Soru Sahibi
4 Şubat 2024 20:03

Dil kökünde kabarcık ve kenarlarında dalgalanmalar

Merhaba hocam. Ben 19 yaşındayım ve dil kökümde 2 haftadır falan geçmeyen kabarcıklar fark ettim. Bir de dilimin kenarında bariz dalgalanmalar var. yanak içlerimde de 1 ayı yakındır var olan 2-3 tane yara var. Acımıyor ama sanki iyileşmiyor da... Sigara alkol kullanmıyorum. Doktora gittim, tantum gargara verdi ve viral enfeksiyondan falan olabilir dedi. Boğaz kültürü normal ve kan testimde de bunlara bakılmış. Ben anlamadım, bakabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Gözde Pamuk
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba, onlar tat tomurcukları herkeste var, bir hastalık belirtisi değil, normal. Kan testinizde de herhangi bir sorun yok, geçmiş olsun.

4 Şubat 2024 22:45