SH
Soru Sahibi
5 Şubat 2024 03:05

Ani işitme kaybı çınlama

Hocam iyi günler 8 ay önce ani işitme kaybı geçirdim son durum ekte.Çınlama için tms tedavisi öneren doktorlar var sizin düşüncelerinizi alabilir miyim?Sol kulaklığı taktığımda sesler ince ve basık geliyor bunun nedeni nedir sizce?Çınlama boş rafyo frekansı şeklinde sürekli oluyor uyuyabiliyorum ama insan sessizlik istiyor.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Gözde Pamuk
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba, 8 ay geçmiş üstünden artık düzelme olmasını beklemiyoruz. Çınlama için çınlama terapisi ya da müzik dinleyerek gürültülü ortamda uyumayı öneririm.

5 Şubat 2024 09:14