NE
Soru Sahibi
16 Kasım 2023 11:42

Bobrek yetmezliğimi ?

hocam merhabalar bu tabloda bi böbrek yetmezliğinden söz edebilirmiyiz doktora randevu bulamıyorum size danışmak istedim.FMF hastalığı araştırılıyor şuan bende ama değerler beni çok korkuttu.yaş 32 boy 183 kilo 90.Spot idrarda protein 16 mg dl hocam.Üst sinir 14.

1 cevap
Cevaplar (1)

Ben sadece çocuk yaş grubundaki üro-gential hastalıklara bakmaktayım Verdiğiniz bilgilere göre, bir böbrekler yetmezliği görünmüyor, ancak sorunuzu bir nefroloji uzmanına iletmeniz daha doğru olacaktır

16 Kasım 2023 14:47