ÖD
Soru Sahibi
5 Aralık 2016 17:26

metal kaplama

Merhaba ön 8 dişime metal kaplama yapıldı ancak 9 ay geçmesine rağmen diş etindeki şişlik geçmedi antibiyotik kullandım faydası olmadı me yapabilirim

2 cevap
Cevaplar (2)

Bu tür problemlerde; ilk ihtimal kaplamanın dişetini giren kısmının çok uzun olup dişetlerine baskı yapmasından oluşan şişliktir çözümü kenar sınırlarının ayarlanması İkinci ihtimal dişeti hastalığına yatkın bir yapınız varsa iyi ve etkili fıçalamayışınızdır Üçüncü ihtimal allerjik bir yapıya sahipseniz (mesela emitasyon küpe yüzük kullanamama) metal içermeyen zirkon kaplama yaptırabilirsiniz

5 Aralık 2016 20:09
ÖD
Soru Sahibi

Ebru hanım öncelikle cevabınız için çok tesekkür ederim Erzincandayım bende muayenehanemize gelmek istiyorum .Zirkonyum ile değişmek istiyorum işim gereği sürekli konuşmaktayım zirkon 8 ön diş fiyatını ne kadar ve kaç günde yapılır ?

6 Aralık 2016 20:40

1 hafta 10 gün içinde biter . Burdan fiyat vermek etik olmaz .

6 Aralık 2016 22:28