GA
Soru Sahibi
19 Ocak 2019 10:25

Zirkonyum Kaplama

Merhaba Hocam, benim üst 10 dişe zirkonyum kaplama yapıldı. Benim sorum ise elektrikli diş fırçası kaplamalara zarar verir mi? Kırılabilirmi? (Oral B *** *** ** Genius)

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Ali İhsan Erkan
Diş Hekimi , Restoratif Diş Tedavileri

Merhaba. Elektrikli diş fırçası kesinlikle zirkonyum kaplamalarınıza zarar vermez. Dikkat etmeniz gereken şey fırçalama esnasında aşırı basınç uygulamaktan kaçınarak diş etlerinizin zarar görmesini engellemektir.

19 Ocak 2019 22:40