AM
Soru Sahibi
6 Ekim 2021 08:18

Yuksek tansiyon

Hocam saygılar tansiyon yuksekligi için coversil t mg alıyorum uzun vadede önemli zararı varmi kolesterol ilaçlarının bu hastalıkta yeri varmi kolesterol ilacının demanse sebeb olurmu onun korkusuyla içmek istemiyorum değerli görüşünüz nedir

1 cevap
Cevaplar (1)

HER ILACIN KABUL EDILEBILIR DUSUK ORANDA YAN ETKILERI VARDIR AMA HASTALIK OLUP TEDAVISINI OLMAZSAK DAHA CIDDI PROBLEMLER OLUR DAMAR HASTALIGI SONUCU FELC GIBI HEM KOLESTROL (STATIN)HEM DE TANSIYON (COVERSYL) ILACLARI FELCI AZALTIR KORUYUCUDUR DAMAR HASTALIGI VE TANSIYON VAR VE ILAC GEREKIR DEDI ISE DOKTOR KULLANMAMAK CIDDI HATA

12 Ekim 2021 14:35