BM
Soru Sahibi
30 Eylül 2021 12:55

Yuksek tansiyon

tansiyon tansiyon tansiyon Hocam saygılar tansiyonum9a 15 cıktı dr coversly 5 lik verdi önemli zararı varmi daha önce cozaar50 vermişti hangisinin yan etkisi daha az önerinize tesekkur ldl140 çıkıyor tkol250 trig170 ldlti nasil düşürülür tansiyonum bir suredir9 a 14 cikiyor hayatımı etkilemeyen unutkanlik oluyor ginkobloba hapi nootropil2 verildi önemli zararı varmi tecrübeli bir uzman olarak öneriniz yokmu

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hüseyin Doruk
Dahiliye - İç Hastalıkları , Geriatri

Öncelikle geçmiş olsun. Tansiyon ilacınız etkili bir ilaç. Yetersiz kalırsa tekrar doktorunuza müracaat edebilirsiniz. Unutkanlığın birçok sebebi olduğundan bunların araştırılması lazım. Unutkanlık için size verilen ilaçların bir faydası yoktur. İyi günler dilerim.

1 Ekim 2021 08:16