24 Nisan 2021 03:12

Yanık izi tedavisi

Hocam nişanlımın kolunda 3.dereceden yanık izleri ve refizyon işlemleri var onunla benimde kanayan yaramız siz tedavi ediyormusunuz edemiyorsanız ne önerirsiniz şimdiden teşekkürler hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Fuat Yüksel
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Bence mutlaka yanık merkezi olan bir yere gidin. Örneğin. Kartal’daki Lütfi Kırdar Hastnesinin böyle bir merkezi var

24 Nisan 2021 12:05