TB
Soru Sahibi
7 Haziran 2021 09:14

Vitamin takviyesi

Merhaba hocam çocugumuz su sıralar hasta düştü. Ek vitamin takviyesi kullanmak gerekli midir? Kan tetkiki almadık. Ancak vitabiol gunde 5 ml yada immun 44 kullanmamızı önerdiler. Kullanmamızda mahsur var mıdır?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Şahin Erdöl
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları , Çocuk Metabolizma Hastalıkları

Dengeli, sağlıklı beslenen çocuklarda ek vitamin takviyesine gerek yoktur. Geçmiş olsun...

7 Haziran 2021 09:45