DD
Soru Sahibi
31 Ocak 2018 17:17

Vertigo titreme ve sallanma

Hocam merhaba ben bir yıldır verdiği teşhisi ile başladım gitmediğim doktor kalmadı nöral terapi ve iğne tedaviside beş seans yaptım verdiği denge kaybı ve en önemlisi resmen yerimde otururken sallanıyorum titreme atakları geçiriyorum dışardan bana Bakanlar bile titrediğimi ve sallandığımı görüyorlar Mardin’de yaşıyorum size gelsem faydanız dokunurmu acaba .teşekkürler sizi burda bir DR önerdi.

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba, Nöralterapi "vertigo" hastalığında kullandığımız etkin bir tedavi. Ancak neden olduğu belirlenmeden yapılacak tüm tedaviler yetersiz kalabilir. Nöralterapi daha özel bir uygulama olduğu için, şikayetlerde artış veya yeni şikayetler ortaya çıkarabilir. Tavsiye eden dr arkadaşlar, klasik nöralterapi uygulamalarını etkin bir şekilde yapmışlardır. Ancak sizin durumunuz sanırım biraz daha özel bir durumdur. Muayene ile "vertigo" nedenini saptayabilirsek faydalı tedavi programları yaparız ve Mardin de tedavinize devam edebilirsiniz. Geçmiş olsun dileklerimizle.

1 Şubat 2018 09:10