ZN
Soru Sahibi
12 Eylül 2021 12:08

ETS reflex terleme

Hocam merhabalar. Reflex terleme sorunu yaşıyorum. Sırt, göğüs, karın, kalça, bacaklarım aşırı derecede terliyor. Nöralterapi tedavisi için hangi hekime başvurmalıyım yada Konya'da onerebileceginiz bir doktor var mı? Yardımcı olabilir misiniz. Şimdiden teşekkürler.

3 cevap
Cevaplar (3)

Merhaba öncelikle nedenin tespit edilerek çeşitli tedaviler yapılabilir. Sempatik tonus artışını yapan nedeni ortadan kaldırmak önemli. Bunu en iyi yapan uygulamalardan birisi Nöralterapi. Konya' da yapan hekimler olduğunu biliyorum. Araştırırsanız bulursunuz diye düşünüyorum. Dr Rana hanım, Dr Hasan Karaağaç bunlardan olabilir. Ben görüp değerlendireyim, neden yönelik tedavi programınızı Konya'da aynı plan dahilinde devam edebilirsiniz. Şifa diliyorum

12 Eylül 2021 13:15
ZN
Soru Sahibi

Hocam çok teşekkür ederim. Peki nedenini algoloji bölümü tespit edebilir mi?

14 Eylül 2021 18:00

Algoloji bölümünde uygulamalı kinezyoloji (Applied Kinezyoloji-AK) kullanan bir hekim varsa tespit etmesi kolay olabilir. Ancak klasik yöntemlerle tespit etmek malesef kolay olmuyor.

14 Eylül 2021 22:40
ZN
Soru Sahibi

Hocam algoloji bölümü malesef tespit gerçekleştiremiyorum. Nöral terapiden fayda sağlayacağını düşünmüyorum dedi. Siz ne önerirsiniz yardımcı olur musunuz lütfen bana

16 Eylül 2021 12:05

Merhaba, Ben görüp değerlendireyim, neden tespit eder buna yönelik tedavi programınızı Konya'da aynı plan dahilinde devam edebilirsiniz. Şifa diliyorum

20 Eylül 2021 12:10