KH
Soru Sahibi
17 Temmuz 2021 16:38

Varikosel damarlari

Hocam iyi günler, yaklaşık 3 ay önce sol taraftan varikosel ameliyatı olmuştum. Testis bölgemde bir ağrı veya şişlik yok yalnız ameliyat yapılan kesi yerinde elle deyince hissedilen sert bir bölge var. Bu bağlanan damarlar içeri taraftan erimeyen dikişlerle mi bağlanıyor ve bu durum yer yer derime batarak ağrı oluşturması normal mi ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Faruk Özgör
Üroloji , Üroonkoloji

Merhabalar bu normal bı durumdur yara iyileşirler fibrozis dediğimiz daha farklı bir mekanizma ile iyileşir Geçmiş olsun

23 Temmuz 2021 08:44