YB
Soru Sahibi
7 Aralık 2020 05:55

Uykusuzluk

Hocam 30 aylık kızım var. Geceleri sürekli ağlayarak uyaniyor ve bizi de uyutmuyor. Gündüz uyumuyor gece uyutmuyor eşimle çok zorlanmaya başladık artık. Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Kl. Psk. Mehmet Dalkıran
Psikoloji , Aile Danışmanı (Psikolog)

Merhaba, ayrıntılı hikâyeyi alıp durumu degerlendirmek ve ona göre yönlendirme yapmak daha sağlıklı olur. İletişimden arayıp randevu alabilirsiniz. İyi günler.

7 Aralık 2020 08:08