KD
Soru Sahibi
8 Kasım 2017 12:04

Tsh yüksekliği

Mrba kızım 40 günlükken topuk kanı testinden arandık ertesi gün kü testte tsh 8.17 st4 0.86 st3 3.67 çıktı normalmidir ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Sebahat Yılmaz Ağladıoğlu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi

Merhaba, geçmiş olsun. Bebeği muayene etmeden, eşlik edebilecek durumları gözden geçirmeden yorum yapmak doğru olmaz. Ancak sonuç normal değil. Danışım ve takip gerekir.

10 Kasım 2017 09:50
Doç. Dr. Sebahat Yılmaz Ağladıoğlu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi

Merhaba, geçmiş olsun. Bebeği muayene etmeden, eşlik edebilecek durumları gözden geçirmeden yorum yapmak doğru olmaz. Ancak sonuç normal değil. Danışım ve takip gerekir.

10 Kasım 2017 09:48