AG
Soru Sahibi
24 Aralık 2021 15:16

Tiroid Us Sonucu

Merhabalar hocam 8+4 günlük gebeyim tiroid değerim 6.30 cıktı bugün tiroid ultrasonu çekildim sonucumda tiroid gland boyutları tabii görünümdedir. Gland genel eko patemi hafif kabalasmis görünümdedir. Sag lob isthmus bileşke düzeyinde 2mm çaplı spongioz nodül izlenmiştir yazıyor acıklarmısınız gebeliğimi etkiler mi ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Elif Turan
Dahiliye - İç Hastalıkları , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

bir an önce tiroid ilacı başlanmalı, nodül için sadece takip

1 Ocak 2022 11:24