ÇN
Soru Sahibi
1 Ekim 2023 11:45

Tıp 2 diyabet gebe

İyi günler doktor bey. Benim şuan 9 haftalık bir gebeliğim var ve şeker hastasiyim. Dün toklu şekerim ilk defa 200 çıktı. Bir kere yükselen şeker bebeğime birsey yapmış mıdır. Ani kalp durması yapar yazıyor nette. Doğru mu bir kere yükselmesi birşey yapar mı. Normalde çok düzenli şekerim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mert Kazandı
Kadın Hastalıkları ve Doğum

BEBEĞE BİR ŞEY YAPACAĞINI DÜŞÜNMÜYORUZ.DÜZENLİ GEBELİK KONTROLLERİNİZİ DEVAM ETTİRİN.

4 Ekim 2023 17:18