VM
Soru Sahibi
21 Ekim 2021 15:56

Tedavi fiyatları

Merhabalar Dr. Eda hanım, bir kaç kez internette bulduğum numaraları aradım maalesef ulaşamadım, kızımın sülük belki hacamat tedavisinie ihtiyacı var, omuzlarında çok ağrıları var, internette gördüğüm kadarıyla çok değerli bir Doktor olduğunuzu öğrendim hastalarınıza önem vermeniz dikkatimi çekti, fiyatlar nasıl bilgi verirsiniz sevinirim. Saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Eda Çelikkalkan Semiz
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Muammer bey öncelikle geçmiş olsun. *** *** ** veya *** *** ** numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Hem kızımızın neye ihtiyacı var onu belirleriz hem merak ettiklerinizi çözüme ulaştırırız birlikte

23 Ekim 2021 09:46