MB
Soru Sahibi
18 Ocak 2021 21:10

Tablet alışkanlığı

Merhabalar oğlum 5 yaşına girecek ve biz bir iki defa tablet verdik çocuk videoları izlemeye başladı şuan tableti yada telefonu alamıyoruz. Bildiğiniz cinnet geçiriyor bunla alakalı uzaktan destek verebileceğiniz birşey varmı lütfen yardımcı olun. Ücret nekadar acaba

1 cevap
Cevaplar (1)
Dil ve Konuşma Terapisti İrem Yanar
Dil Konuşma Bozuklukları

Merhabalar Ekran maruziyeti çocuklara dil gelişimi, dikkat becerileri, kalp sağlığı olmak üzere bir çok alanda zarar vermektedir. Biz danışanlarımızı değerlendirmeye aldıktan sonra, çocuğa formal, informal değerlendirmeler yaparak uygun öneri ve yönlendirmeler de bulunuyoruz. Öncelikle değerlendirmeye almamız gerekiyor. Detaylı bilgilendirme ve online görüşmeler için *** *** ** 29 no'lu numaradan bize ulaşabilirsiniz.

18 Ocak 2021 21:30
Dil ve Konuşma Terapisti İrem Yanar
Dil Konuşma Bozuklukları

manavgatdilkonusma isimli instagram sayfamızdan da ulaşım sağlayabilirsiniz

19 Ocak 2021 10:10