YH
Soru Sahibi
22 Aralık 2021 19:31

Şuan nerede görev Yapıyorsunuz? Hocam

Merhaba hocam dayım Kasım ayında covid rahatsızlığı geçirdi ve beyinde tutulma oldu bilinci kapandı yoğun bakımda yattı 10 gün o sırada iki kez nöbet geçirmiş şuan dada epilepsi diyorlar doktorlar size getirmek istiyoruz Bi hastanız vesilesi ile sizi tanıdık sizin için nasil randevu alabiliriz

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Sarı
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Bir aydır konsültan nörolog olarak çalışmaya başladım psikiyatri merkezinde Şişli'de İletişim tel no: *** *** ** ve *** *** **

22 Nisan 2022 12:55