ET
Soru Sahibi
22 Eylül 2021 21:19

staj hakkında

Merhabalar ben PDR 3. sınıf öğrencisiyim yanınızda staj yapmayı ,tecrübe ve bilgilerinizden yararlanmayı çok isterim. Stajyer öğrenci kabul eder misiniz? Şimdiden teşekkür ederim. Sağlıkla kalın.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Tuğba Hanım, öncelikle ben teşekkür ederim alakanız için, şu an için yeni stajyer alımlarımız mevcut değil fakat ne zaman isterseniz ofisimize gelebilirsiniz, yardımcı olabileceğim tüm konularda elimden geleni yapmak ve sizleri tanımak beni de çok mutlu edicektir :)

10 Ekim 2021 22:58