Çİ
Soru Sahibi
12 Ocak 2016 22:49

Spiral Taktırmak istiyorum

Hocam Erciş e misafir olarak geldim Allah nasip ederse korunmak istiyorum. Sezaryen hastasıyım fakat 3 ayım doldu bu hafta içi adet olursam 2 Nolu da spiral takıyor musunuz gelebilir miyim. Eğer ki takılmıyor ise rica etsem Erciş de hangi sağlık ocağı takıyor öğrenmek istiyorum.

2 cevap
Cevaplar (2)
Dr. Sancar Varol
Aile Hekimliği

İlknur hocam geçmiş olsun öncelikle.Ben şu an Erciş'te değilim.Spiral taktırmak istiyorsanız Tokideki Toplum Sağlığı Merkezine başvurabilirsiniz.

13 Ocak 2016 00:01
Çİ
Soru Sahibi

Teşekkür ederim.

13 Ocak 2016 09:48
Dr. Sancar Varol
Aile Hekimliği

rica ederim

16 Ocak 2016 15:48