ZC
Soru Sahibi
1 Aralık 2020 17:25

sol göğüs ağrısı karın ağrısı

Merhaba hocam dün akşam otobüs te bir yerden bir yere giderken otobüsün önüne bir taksi çıktı aniden şöför frene bastı bende ayakta yan duruyordum çok şiddetli sarsıldım karnım,da şiddetli yanma ve sol göğsümde ağrı oluyor ve iç organlarım sanki çalkalandı acile gittim ağrı kesici iğne yaptılar ama ağrı geçmedi ne olmuş olabilir cevap verirseniz sevinirim teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun. Travmaya bağlı pek çok şey olabilir. Ağrı yakınmanız devam ediyorsa yakın bir sağlık kuruluşuna müracaat edip yeniden değerlendirilmeniz uygundur.

2 Aralık 2020 16:33