th
Soru Sahibi
24 Haziran 2019 16:57

sol alt 20lik diş çekimi sonrası kemik çıkıntısı ortaya çıktı

iyi günler ... ben yaklaşık 2 3 aydır sol üst dişlerimin neredeyse tamamında dişleri çevreleyen diş etlerinde şiddetli ağrılar hissediyorum. çünkü sol alt ve sol üst 20lik dişlerim çekilmişti. bir türlü kaç dişçiye gitsemde bulamadılar ve sizden randevu alacam ama şunu sormak istiyorum. sol alt 20lik çekildikten sonra oradaki kemikte biraz çıkıntı olmuş ve bu dilime de değiyor mesela orayı açıp düzeltme gibi yani 20lik diş operasyonları da yapıyormuşsunuz iyi günler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Erdem Hatunoğlu
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Hastamızı kliniğimizde muayene edip gerekli bilgilendirmeyi yaptık.

26 Haziran 2019 09:34