dn
Soru Sahibi
22 Haziran 2021 15:53

diş teli ve çene yamukluğu ve gömülü diş hakkında merak ettiklerim

üst köpek dişimin gömülü diş olduğu söylendi. tedavisi nasıl yapılmalı. diş teline ihtiyaç var mı. ve eğer her ikisine de ihtiyaç varsa fiyat aralığınız nedir özellikle de diş teli için. gömülü diş orada hayatım boyunca dursa bana bir zararı dokunur mu, illa oradan alınmalı mı. bir de son olarak çene yamukluğu gibi bir sorun diş teli sayesinde düzelir mi merak ettiğim sorular bunlar. eğer cevap verilirse sizin kliniğinize gelmek çok çok isterim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Erdem Hatunoğlu
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Oncelikle geçmiş olsun. Gömülü disler sürebilir fakat pozisyonunu görmek gerekir. Fiyat bilgisi muayene etmeden veremiyoruz. Çene asimetrisi için cerrahi işlemler gerekebilir, görmek gerekir.

22 Haziran 2021 18:10