2 Ekim 2020 20:07

Sitrülin ve göz altı morluğu

Göz altlarım mosmor ve bazı kılcal damarlar görünüyor neden olduğunu kimse bulamadı ama ben spor yapan birisiyim ve bu göz altlarımdaki damarların görünmesinden dolayı sitrülin kullanmaya korkuyorum daha belirgin yapar diye ya da tam tersi kan dolaşımımı iyileştireceği için fayda sağlar mı ? Etki etmez mi çok kararsızım. Günde 1,5 2 gram almayı düşünüyorum sadece spor için değil bir sürü faydasjnı okudum tek çekincem bu. Daha önce arginine ya da sitrulin hiç kıllanmadım

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ufuk Küçük
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi , El Cerrahisi ve Mikrocerrahi (Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi)

Kan damarlarında genişleme yapabildigi icin göz altı renk değişikliği yapabilir. Göz altına soğuk kompres yaparsanız faydası olacaktır.

5 Ekim 2020 13:58