EE
Soru Sahibi
20 Ağustos 2016 20:33

Sitersmi hastalikmi

Selam öncelikle ben 5 gun önce evlendim ilk günümde eşimle evlenemedim penis kalkmadi ama boşaladım ama ikinci gun gayet normal sekilde sertlesti evlendik bu bende bekarken yoktu ilk defa böyle birşey yaŞadım bu olay arada devam ediyor neden olur hocam yardımcı olursanız sevinirim..

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Selçuk Sarıkaya
Üroloji , Androloji

Ercan bey selamlar, Öncelikle geçmiş olsun. Yaşınız ve önceki cinsel hikayeniz göz önünde bulundurulduğunda sorunun kaynağının psikolojik olabileceğini düşünüyorum. Konu ile ilgili olarak profesyonel cinsel terapi ve psikolojik destek almanız mümkündür. Başvurmanız halinde size yardımcı olmaya çalışırım. Dönemsel olarak psikolojik değişimler cinsel performanları ve cinsel hazzı etkileyebilmektedir. Konu ile ilgili olarak psikolojik destek almanız sizi rahatlatacağı gibi sorunun çözümüne de katkı sağlayacaktır. Saygılarımla...

21 Ağustos 2016 12:48