İE
Soru Sahibi
15 Ekim 2021 13:07

Kasılma Sorunu

Hocam biz eşimle 2 aydır evliyiz ama sadece 2 kere birlikte olabildik. Sevgili iken birkaç kez anal seks yapmıştık ancak şimdi vajinadan yapamıyoruz. Ön sevişme olsun olmasın farkında olmadan kendimi çok kasıyorum. Yapamadığım birkaç ilişkide elim ayağım boşaldı, yapabildiğim birkaç ilişkide ise bacaklarım titredi. Epilepsi hastasıyım ve ilaç kullanıyorum. Bununla ilgisi var mıdır, ne yapmam lazım?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Selçuk Sarıkaya
Üroloji , Androloji

Bu konu ile ilgili tedavi ve terapi almanız mevcut sorununuzun çözülmesi ile sonuçlanacaktır. Bu konuda özelleşmiş uzmanlardan en kısa sürede yardım almanızı öneririm. Geçmiş olsun

15 Ekim 2021 20:14