AB
Soru Sahibi
30 Mayıs 2020 20:17

Sigarayı bıraktıktan sonra

Merhabalar hocam yaşım 19 sigarayı bıraktım 2 ay oldu. Nefes darlığı degil de sanki aldığım nefes yetmiyor gibi geliyor bana. Alabiliyorum nefes sanki yetmiyor gibi hissediyorum. Böyle olumca da beynim aklım surekli nefesimde

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kürşat UZUN
Göğüs Hastalıkları , Yoğun Bakım (Göğüs Hastalıkları ve Yoğun Bakım )

Sen normalin, iç çekme şeklinde nefes almada zorluk olabilir bu kişinin heyacan durumu ile ilgilidir. Korkacak bir şey yok düşünme meye çalış

30 Mayıs 2020 22:58