ep
Soru Sahibi
18 Temmuz 2020 22:09

sigarayı bırakmak istiyorum,

Dr Bey,ben 63 yaşındayım 40 yıldır günde bir paket sigara içiyorum,bırakmak istiyorum,ama 9 yıl önce oğlum vefat etti, antidepresan kullanıyorum,akupunktur ile bırakmam mümkünmüdür,teşekkürler,

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba! Pervin hnm, tüm keyif verici maddelerde olduğu gibi sigarayı bırakma tedavisinde karar vermek,beyin olarak hazır olmak şart.Eğer bu kararı verdiyseniz uyguladığım akupunktur+nöralterapi+manyetik alan tedavisi+saf oksijen tedavisi kombinasyonu ile tek seansta %95 başarı oranı ile sigarayı bırakmanız mümkün.Lütfen detaylar ve randevu için *** *** ** den arayınız,yoğunluktan size buradan yazamayabilirim.Sağlıklı günler diliyorum

22 Temmuz 2020 10:01