YE
Soru Sahibi
9 Şubat 2020 12:47

Ses bozuklugu

Hocam ben kastamonunun bir koyunde imam olarak gorev yapiyorum.Sesimde kisiklik oluyor.Kastamonu ve karabukte kulak burun bogaz doktoruna gittim.Sol taraftaki ses telimde sislik var dediler.Ses terapistine gitmemi soylediler.Bu rahatsizliklari tedavi ediyormusunuz.Yeriniz karabuktemi.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, ses terapisi ile probleminiz düzelebilir. Malesef artık Konyada çalışmaktayım. Sağlıklı günler

2 Ağustos 2020 13:25