nn
Soru Sahibi
13 Ağustos 2020 17:05

sağ çene ağrı

merhaba, bir kaç gündür sağ çene bölgemde kulağıma vuran boğazıma doğru vuran bi ağrı mevcut dayanılmayacak düzeyde değil 20 lik dişten kaynaklı olabilir mi ağzımda herhangi bir şişlik yok gözle görülür. sürekli yormuşum gibi bir his oluyor. 20 lik diş çıkmaya çalıştığında böyle mi yapar? nedeni ne olabilir bu ağrının? dişlerimde bir ağrı mevcut değil. sağ çenemde özellikle geceleri daha da çok yorulmuş gibi bi his oluyor sağ boynuma vuruyor 20 lik diş mi çıkartıyorum?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dt. Funda Ersöz
Diş Hekimi , Restoratif Diş Tedavileri

20 yaş dişinizden veya çene ekleminizden kaynaklanan bir sorun olabilir.Muayene olmanız gerekmektedir.Sağlıklı günler dilerim..

17 Ağustos 2020 15:20