YH
Soru Sahibi
25 Ocak 2019 10:20

Saç prp tedavisi

Merhaba Pınar hanım, Ben saçım için prp tedavisi olmak istiyorum. Fiyat ve seyans ile ilgili bilgi verebilir misiniz ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Pınar Kırdar
Medikal Estetik Tıp Doktoru

Hasan Bey merhabalar.Size en uygun tedaviyi belirleyebilmek için sizi değerlendirmemiz,muayene etmemiz gerekir.Sizin için uygun olan Prp midir,tedavi sonucunda beklentimiz nedir gibi konuları ancak sizi değerlendirerek cevaplayabiliriz.Standart değil,kişiye özgü tedavilerle her zaman daha iyi sonuçlar elde edilir.Kliniğimizde ön görüşmeler ücretsizdir,lütfen randevu alınız.

25 Ocak 2019 18:04