30 Nisan 2016 14:10

saç ekimi sorunu

İyi günler abim ekim ayında saç ektirdi ön kısımdaki ekilen saçlar hiç dökülmedi tepe bölgesindeki saçlar döküldü ve çıkmadı yaklaşık 7 ay oldu...nedenini merak ediyoruz teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Mehtap Uğur
Medikal Estetik Tıp Doktoru

Merhabalar Öncelikle geciken cevap için özür dilerim. Tepe bölgesine ekilen saç kökleri zayıf kökler olabilir. O bölgede beslenme iyi olmayabilir. Ciltte egzema vb. Bir durum olabilir. Görmeden net birşey söylemek pek doğru olmaz. Bana kalırsa en doğru tutum ekim yaptırdığınız yerle görüşmek olacaktır. İyi günler dilerim

28 Temmuz 2016 12:00