KE
Soru Sahibi
4 Şubat 2020 01:27

Reflü ameliyatı

Hocam ben reflü ameliyatı oldum iki kez ikincisini 1 hafta önce oldum ameliyat 3,5 saat sürmüş mide 4cm yukarıdaymış ve kapakçığı sıkılaştırma yapılmış 2 gündür midemde yanma oldu moralim çok bozuldu yinemi başarısız bir ameliyat daha oldum diye düşünüyorum bu yanma normalmi acaba ben iyileşip iylesmedigimi nasıl anlarım

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Ozan Şen
Genel Cerrahi

Emre Bey şu an için moralinizi bozmayın. Şu geçiş döneminde en azından 1 ay kadar mide koruyucu ilaç tekrar kullanmaya başlayın . Lansor 30 mg her sabah aç karna veya muadili bir ilaç da olur. 1ay sonra tekrar değerlendirmek gerekir.

4 Şubat 2020 09:59