AT
Soru Sahibi
29 Ekim 2019 23:46

Randevu almak istiyorum

Merhabalar, 5 yaşında oğlum bir çok sesi doğru çıkaramıyor. K yerine T gibi fethiyede yaşıyoruz acaba sizden nasıl randevu alabiliriz? Muayenehaneniz fethiyede mi acaba

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba Tuğba Arslan https://logopedy.com sitesinden randevu alabilirsiniz

28 Ocak 2020 20:34
AT
Soru Sahibi

Gönderdiğiniz mailde site adresi olarak yazdığınız bölüm *** olarak görünmekte. Bu sebeple siteyi açamıyorum. Size nereden ulaşabilirim

1 Şubat 2020 18:22

merhabalar tuba hanım sistem güncellemesi nedeni ile oluşan gecikme için özür dileriz. doktorumuzun profilindeki *** *** **-43 hattan bilgilerinizi bırakın size en kısa sürede randevu için dönüş yapalım

6 Şubat 2020 18:26