BE
Soru Sahibi
6 Nisan 2019 13:00

Protez diş ağrısı

Kolay gelsin hocam 48 yaşındayım.11 gün önce üst dişlerime protez diş yapıldı.Üst sol orta ve sağda ortada 3 er ana disim vardi.birde on deislerimde 3 dis eksikti kalan dislerimle kesme işlemi yapıldı takıldı.Hala diş ağrım var hala hemde cok şiddetli ağrı kesici almadan duramıyorum normalmidir yoksa ana dişlerimde bir sorunmu var ne yapmaliyim agri kesiciyle ise gidip geliyorum ayrilmaz parcam (majjezik)oldu huzursuzum lutfen yardimci olurmusunuz

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Merve Kurt
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Merhabalar öncelikle çok geçmiş olsun. uzmanlık alanım ortodonti bu nedenle size bu konuda diğer hekimlerimiz yardımcı olacaklar. durumun normal olmadığını düşünüyorum ancak altındaki sebepleri muayene etmeden belirlemek ve yönlendirmek yanlış olacaktır.

6 Nisan 2019 13:06